Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Małgorzata Janowska

Nauczyciel

Do niedawna, w roku 2014/2015 byłam wychowawcą grupy 5-latków w innym przedszkolu.

Mam doświadczenie ze starszymi, jak i z młodszymi dziećmi. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Nauk Przyrodniczych na kierunku Geografia o specjalizacji kartograf. Poza uzyskanym wykształceniem posiadam również wykształcenie pedagogiczne. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się rzetelności, a także anielskiej cierpliwości. Jestem osobą odpowiedzialną i chętnie pracuję z dziećmi.

Staram się utrzymywać dobre stosunki z współpracownikami, dziećmi i ich rodzicami, jednocześnie wciąż poszukując lepszych metod nauczania, aby moje zajęcia z podopiecznymi nie były nudne. Zdolności wokalne i plastyczne, kreatywność wypełniania czasu wolnego dzieci i łatwość przekazywania dzieciom wiedzy sprawiają, że moja praca sprawiają mi czystą przyjemność. Ponadto lubię czynny wypoczynek, narty, jazdę na rowerze, sport, co przedkładam na moje zajęcia z dziećmi prowadząc z nimi poranną gimnastykę.

Zamknij

Monika Usowicz

Nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam studia I stopnia na kierunku wczesnej edukacji z językiem angielskim, posiadam odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć w przedszkolu oraz w klasach początkowych szkoły podstawowej, w tym także do prowadzenia zajęć z języka angielskiego. Spędzanie czasu z dziećmi nie tylko jest dla mnie pracą, ale i pasją, dlatego do swoich działań podchodzę z wielkim zaangażowaniem i zapałem, dbając o to, aby maluchy rozwijały się jak najlepiej, a czas w przedszkolu spędzały z uśmiechem na twarzy. W pracy z dziećmi cenię ich indywidualność, uważam każde dziecko za wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego zawsze staram się stworzyć im odpowiednie warunki do rozwijania ich unikalnych zdolności. Jestem osobą kreatywną, cierpliwą, ciepłą i łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami, a prywatnie – miłośniczką podróży i zwierząt.

Zamknij

Ewa Tuszyńska

Pomoc nauczyciela

Agnieszka Chmielewska

Dyrektor

Magdalena Ryń

Pomoc nauczyciela

Renata Nowicka – Logopeda

Specjalista

Angelina Rolak

Nauczyciel

Kadra pedagogiczna

Agnieszka Chmielewska

Dyrektor

Małgorzata Janowska

Nauczyciel

Monika Usowicz

Nauczyciel

Angelina Rolak

Nauczyciel

Ewa Tuszyńska

Pomoc nauczyciela

Magdalena Ryń

Pomoc nauczyciela

Renata Nowicka – Logopeda

Specjalista